ATİLA ILIMAN

Ad Soyad :ATİLA ILIMAN
Telefon :
ÖZGEÇMİŞ

Sivil Toplum ve Meslek Örgütlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı

1966 Çorum doğumlu Tıp doktoru.

Bahçelievler ilkokulu,Eti ortaokulu ve Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümünü memleketinde bitirdikten sonra Ankara’da Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdi.

Mezuniyet sonrası Çorum Devlet hastanesinde ve sahibi olduğu Özel Can Polikliniklerinde çalıştı.

Sporla arasının iyi olması nedeniyle önce amatör futbolcu olarak ,sonrada klüp başkanı olarak yıllarca aktif spor yaptı.Çorumspor’un  Klüp doktorluğunu yürüttü.

Turizm Hekimliği,İlkyardım Eğiticiliği,Acil Müdahaleler Eğitimi,Aile Hekimliği Eğitimi, Adli Hekimlik,112 Hekimliği,Bilirkişilik eğitimleri aldı ve zaman zaman aktif olarakta bu alanlarda çalıştı.

2005 yılında çocuklarının eğitimi  için memuriyetten istifa ederek Ankara’ya yerleşti.Kendisi de hekim olan eşiyle birlikte Türközü ve Birlik Polikliklerini çalıştırdı.

2007-11 yılları arasında talep üzerine Çankaya Belediyesi Fen İşleri’nde İşyeri Sağlık Birimini kurarak işyeri hekimliğini de yürüttü.

Bu süreçte İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi.

Sivil toplum örgütlerinden halen Ankara-KDD,Çorum Hitit Dernekler Federasyonu ve Çankaya Kent Konseyi’nda görev almakta.

Meslek örgütü olan Ankara Tabip Odası’nda,TTB’nde çeşitli kademelerinde görevler aldı.Adli Bilirkişilik yapıyor.

CHP Çankaya ilçe üyesi.Aktif parti eğitmeni.CHP Spor Kurulu,Çankaya ilçe sağlık komisyonu,eğitim komisyonu,il sağlık kurulunda çalıştı.Okul sorumluluğu,delegelik,temsilcilik ve saha çalışmalarında görev aldı.Son yerel seçimlerde belediye meclisi adayı oldu.

Halen işyeri hekimliği yapan Ilıman evli,Deniz ve Özgür adında iki çocuk sahibi.

 

MESAJ GÖNDERİN

Tüm soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımı ile bize iletebilirsiniz. Konu hakkındaki cevap, vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir.

İletişim Formu