Sincan örgütümüze 465 yeni üye katıldı  
Ankara İl Başkanlığımız tarafından ‘Üye Ol Umut Ol’ sloganı ile başlatılan yeni üye kampanyası kapsamında Sincan ilçesinde tören düzenlendi. Pandemi koşulları nedeniyle açık havada yapılan törenle çoğunluğu AK Parti’den olmak üzere değişik partilerden 465 kişi CHP’ye katıldı.
20.02.2021
474
Yazı Boyutu: A- A+

Yeni üyeler için yapılan rozet takma törenine Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Oğuz Kağan Salıcı, Ankara Milletvekillerimiz Levent Gök, Yıldırım Kaya, Nihat Yeşil Ankara İl Başkanımız Ali Hikmet Akıllı, İl Başkan Yardımcıları, Yenimahalle İlçe Başkanımız Ferudun Güngör, Etimesgut İlçe Başkanımız Onur Öktem, Keçiören İlçe Başkanımız Bülent Gündoğan, İYİ Parti’li ve CHP’li Sincan Belediye Meclis üyeleri katıldı.

 

Ömer YILMAZ: “Ailemize hoş geldiniz diyorum”

Sincan İlçe Başkanımız Ömer Yılmaz, “Türkiye’mizin ve Sincan’ımızın aydınlık geleceğine omuz verecek yeni yol arkadaşlarımızın katılımını yapıyoruz. Yeni üyelerimizle birlikte CHP iktidarına birlikte yürüyeceğiz. Halkın sorunlarını yok sayan siyasal anlayış ilk seçimde son bulacak. İktidara Genel başkanımızın dediği gibi tüm dostlarımızla hedefe yürüyeceğiz. Yeni üyelerimize ailemize hoş geldiniz diyorum” diye konuştu.

 

Ali Hikmet AKILLI: “Bu zor dönemde altı oku takma iradesi gösteren dostlarımızı kutluyorum”

Ankara İl Başkanımız Ali Hikmet Akıllı, “Bu gün Ankara genelinde verdiğimiz emeğin semeresini görüyoruz. Sincan ilçe Örgütüne yürekten teşekkür ediyorum. İnsanların terör yaftası ile korkutulduğu, medyanın susturulduğu bu dönemde yakasına altı oku takma iradesi gösteren dostlarımıza hoş geldiniz diyor ve kutluyorum. Bu arkadaşlar kutsal bir göreve harekete ediyorlar. Daha önce Bala ve Pursaklar ilçelerimizde de geniş katılımlı üye programı yaptık, periyodik olarak her ilçemizde gerçekleştireceğiz” dedi.

 

Oğuz Kaan SALICI: “Bu iktidarın hikayesi bitti”

Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Oğuz Kağan Salıcı, “Bu gün partimize katılanların içinde iktidar AK Partiden katılımlar var insanlar neden iktidarı bırakıp muhalefet partisine gelir. Bunu sorgulamak lazım. Bu iktidarın hikayesi bitti. İktidara gelirken söylemiş olduklarının tam tersine yapar hale geldiler. Huzur, barış zenginlik vaat ediyorlardı, şimdi hiç biri kalmadı. Vesayeti ortadan kaldıracağız diyorlardı başka bir partinin vesayeti altına girdiler. AK Parti şu anda MHP’nin vesayeti altında. İlk seçimde CHP yaşanılabilir ülke haline getirecek.

Konuşmalardan sonra Oğuz Kağan Salıcı, Sincan İstiklal Mahallesi Muhtarı Selahattin Tola ve Tatlar Mahallesi Muhtarı Sırrı Kaya’ya ilk rozeti taktı.

Milletvekillerimiz ve Ankara İl ve İlçe Örgütlerinden yöneticilerin yeni üyelere rozet takması ile tören sona erdi.