Keçiören örgütümüze 485 yeni üye katıldı  
Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanlığı tarafından “Üye Ol Umut Ol” sloganı ile başlayan çalışmanın beşinci ayağında, Keçiören’de 485 yeni üyenin rozet takma töreni gerçekleştirildi.
27.02.2021
458
Yazı Boyutu: A- A+
Ankara İl Başkanlığımız tarafından “Üye Ol Umut Ol” sloganı ile başlayan çalışmanın beşinci ayağında, Keçiören’de 485 yeni üyenin rozet takma töreni gerçekleştirildi.

Keçiören’de düzenlenen bir törenle, 485 yeni üye, partimize katıldı. “Üye Ol Umut Ol” sloganıyla başlayan çalışmaların beşinci ayağı olan Keçiören’deki programa, Ankara İl Başkanımız Ali Hikmet Akıllı, Genel Başkan Yardımcımız Bülent Kuşoğlu, PM Üyesi ve Milletvekillerimiz Gamze Taşcıer, Murat Emir, Milletvekillerimiz Levent Gök, Yıldırım Kaya, Tekin Bingöl, Ali Haydar Hakverdi, il yöneticileri ve partililer katıldı.


Koronavirüs pandemisi önlemleri kapsamında gerçekleşen katılım töreniyle ilgili İl Başkanımız Ali Hikmet Akıllı, “Her geçen gün güçleniyoruz. Her yeni üyemizle, iktidar hedefiyle çıktığımız bu yolda adımlarımız daha da hızlanıyor. Bugün geldiğimiz noktada şehrimizde yapılan ziyaretler, esnaftan ve vatandaştan edinilen bilgiler, fikir alışverişleri sonucu ortaya koyduğumuz çözümler ve nicesiyle, yeni dönemde iktidar olmaya hazırız. Bu kapsamda çalışmalarımız devam edecek. ‘Üye Ol Umut Ol’ sloganıyla başlattığımız çalışmamız da farklı ilçelerde büyük katılımlar sağlayacak” dedi.