İl Başkanımız Ali Hikmet Akıllı ve Yönetimimiz Nallıhandaydı  
CHP Ankara İl Başkanlığı durmaksızın Ankara’yı karış karış dolaşmaya devam ediyorlar. Gölbaşı’ndan sonra şimdi de Nallıhan’a gelen heyet yerel halkla bir araya gelerek yüz yüze vatandaşın dinledik.
22.11.2020
567
Yazı Boyutu: A- A+

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Nallıhan Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği gibi STK’ları ziyaret eden heyet ardından çarşı ve pazar esnaflarını ziyaret ederek sorunları yerinde görerek, dinleyerek bu sorunlara CHP olarak kendi çözüm önerilerini anlattık. Ziyaretlerde Tabduk Emre’nin türbesini ziyaret eden heyet ardından Sarıyar, Hıdırlı, Emre Sultan Köylerinde muhtarlarla ve vatandaşlarla bir araya geldik.

Ali Hikmet Akıllı’nın önderliğinde Ankara İl Başkanlığı’mızın yaptığı geniş katılımlı Nallıhan ziyaretinde Heyete vatandaşın ilgisi çok büyüktü.

Ziyaretin ardından açıklama yapan Başkanımız Akıllı, "Bu ziyaretlerimizin amacı vatandaşımızın temel sorunların tespit etmek ve taleplerini alarak sorunlara kalıcı çözümler üretmektir. CHP iktidarında bizim çözüm önerilerimizi anlatarak ilk genel seçimde vatandaşımızın yüzünün güleceği, sorunlarının çözüleceğini çözüm önerilerimiz ile birlikte anlattık, bizlere destek istedik" dedi.

Gölbaşı’na çıkarma yapan CHP Heyetinde Av. Ali Hikmet Akıllı önderliğinde ve Nallıhan İlçe Başkanı Ali Ekber Aytaç ve yönetimi ile ziyaretlerde Deniz Çakır, Emre Gümüş, Gökhan Urun, Nurullah Esat Ünsal, Kemal Kaplan, Alirıza Çalış, Yalçın Tunç, İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut ve Kadın Kolları yöneticileri, Parti Meclisi Üyeleri Semra Dinçer, Alirıza Erbay da yer aldılar.