Çamlıdere örgütümüze 102 yeni üye katıldı  
Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanlığı tarafından “Üye Ol Umut Ol” sloganı ile başlayan çalışmanın altıncı ayağında, Çamlıdere’de 102 yeni üyenin rozet takma töreni gerçekleştirildi.
06.03.2021
461
Yazı Boyutu: A- A+

“Ankara genelinde verdiğimiz emeğin karşılığını görüyoruz”

Ankara İl Başkanlığımız tarafından ‘Üye Ol Umut Ol’ sloganı ile başlatılan yeni üye kampanyası kapsamında Çamlıdere’de İlçe Başkanı Mustafa Çiçekçi’nin organize ettiği üye katılım töreni Pandemi koşulları nedeniyle açık havada gerçekleştirildi. Yeni üyeler için yapılan rozet takma törenine İl Başkanımız Av. Ali Hikmet Akıllı,  Ankara Milletvekillerimiz, İl Başkan Yardımcılarımız, İlçe Başkanlarımız, Belediye Meclis üyelerimiz ile birlikte vatandaşlar katıldı.

Üye katılım töreninde çoğunluğu AK Parti’den olmak üzere değişik partilerden 102 kişi CHP’ye katıldı.  Katılım töreninde konuşma yapan İl Başkanımız Ali Hikmet Akıllı’nın konuşması büyük ilgi gördü.

Başkanımız Ali Hikmet AKILLI: “Bu zor dönemde altı oku takma iradesi gösteren dostlarımızı kutluyorum. Bugün Ankara genelinde verdiğimiz emeğin karşılığını görüyoruz. Çamlıdere İlçe Örgütü ve İlçe Başkanımız Mustafa Çiçekçi’ye yürekten teşekkür ediyorum. İnsanların korkutulduğu, medyanın susturulduğu bu dönemde yakasına altı oku takma iradesi gösteren dostlarımıza tekrar hoş geldiniz diyor ve kutluyorum. Bu arkadaşlar kutsal bir görevle harekete ediyorlar. Daha önce Bala, Pursaklar, Sincan ve Keçiören ilçelerimizde de geniş katılımlı üye programı yaptık, periyodik olarak her ilçemizde gerçekleştireceğiz” dedi.