Ankara Pursaklar’da 105 kişi CHP’ye katıldı  
Ankara Pursaklar ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılımlar için tören düzenlendi. CHP Pursaklar İ·lçe Başkanlığı tarafından organize edilen törende çoğunluğu daha önce AKP üyesi olan 105 kişi CHP’ye katıldı ve parti rozetleri takıldı.
17.10.2020
102
Yazı Boyutu: A- A+

Ankara Pursaklar ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılımlar için tören düzenlendi.

Pursaklar İ·lçe Başkanlığı tarafından organize edilen törende çoğunluğu daha önce AKP üyesi olan 105 kişi CHP’ye katıldı ve parti rozetleri takıldı.

 

Ankara İl Başkanı Av. Ali Hikmet Akıllı üye katılım töreninde yaptığı konuşmada ailenin önemine vurgu yaparak birlik olmanın getirdiği kazanımları anlattı. Başkan Akıllı konuşmasının devamında şöyle dedi: “Bugün yeni üyelerimizin katılımını gerçekleştirecek ve rozetlerini takdim edeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak büyük bir aile gibi hareket ediyoruz. Ailede sizlerin de yer alması bizleri çok mutlu edecek. Her üyemizle, erişim alanımız biraz daha genişliyor. Bu kapsamda bizlere katacağınız değer çok önemli. İktidar yolunda hep birlikte sağlam adımlar atacağız. Temennim uzun yıllar boyunca Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında birlikte olmak ve çalışmaktır. Tüm yeni üyelerimize hayırlı olsun diyor, ilginiz için teşekkür ediyorum.”


Konuşmalardan sonra üye katılım töreninde partiye yeni katılan kişilere Ankara İl Başkanı Av. Ali Hikmet Akıllı, Ankara Milletvekili Levent Gök, Parti Meclisi üyeleri Semra Dinçer, Ali Rıza Erbay, Umut Akdoğan, İl Başkan Yardımcıları, İl Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları tarafından rozetler takıldı.