Akyurt Çıkarması  
İl Başkanlığımız Akyurt İlçesinde Çıkarma Yaptı
23.09.2020
383
Yazı Boyutu: A- A+
CHP Ankara İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısı’nı İl Başkanı Av. Ali Hikmet Akıllı başkanlığında Akyurt ilçesinde gerçekleştirildi. CHP İl Yönetim Kurulu Toplantısı sonrasında iki hafta önce CHP Akyurt İlçe Geçici Kurul Başkanı olarak atanan Filiz Geygel ve ilçe yöneticilerinin de katılımı ile genişletilmiş bir istişare toplantısı yapıldı.
İl Başkanı Av. Ali Hikmet Akıllı önderliğinde Akyurt’ta CHP Parti Meclisi Üyesi ve Ankara Milletvekili Dr. Murat Emir, PM Üyesi Prof. Dr. Ali Rıza Erbay, Ankara Milletvekili Levent Gök, Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, İl Kadın Kolları ve İl Gençlik Kollarının da katılımlarıyla esnaf ziyaretleri yapıldı. Ziyaretlerde esnaflar gerek pandemi sürecinin kötü yönetilmesi ve gerekse ulusal ekonomik sorunların yansıması sonrası ortaya çıkan sorunlarının boyutlarını anlattılar, acil bir çözüm üretilemezse kepenk kapatmaktan başka bir alternatiflerinin kalmayacağını söylediler.
CHP’li Heyet İl Başkanımız önderliğinde Akyurt’un köylerini de ziyaret etti. Akyurt’a bağlı Yağcıoğlu Köyünde CHP’ye 30 kişi katıldı ve rozet töreni yapıldı. Çocuklara oyuncaklar dağıtıldı. Akyurt’un köylerini ziyaret eden CHP’li heyet Ankara merkeze çok yakın olduğu halde birçok köyde internet bağlantısının yeterli olmadığı ve telefonların çekmediğini çocukların bu nedenle eğitimden mahrum kaldıklarını bizzat çocuklardan dinlediler.